Gyvenimo avantiūra, taip įvardinau pasiūlymą dalyvauti tarptautiniame projekte. Gąsdino nežinomybė, kalbos barjeras. Surizikavau ir sutikau padirbėti su mokiniais verslumo tema.

Projektą Modernaus tarpvalstybinio vaikų ir jaunimo verslumo kompetencijų ugdymo tinklo bibliotekose kūrimas „Business bag“ vykdo Pasvalio M. Katiliškio biblioteka. Projekte dalyvavo dvi šalys: Latvija ir Lietuva. Nuo vasario iki birželio mėnesio mokiniai kūrė savo verslo idėjas. Jų pristatyti mūsų partneriams vykome į Latviją, Tikėjau mokinių sėkme, skatinau juos ir žodžiu, ir pavyzdžiu. Širdyje kaip niekada buvo jausmas, kad mes GALIME. Pasisekė, ir šešios mūsų mokyklos mokinės nugalėjo. Nesutrukdė ir kalbos barjeras, nors viskas vyko anglų kalba.

Laimėjome pagrindinį prizą – verslumo stovyklą Anykščių rajone. Stovykloje mokiniai ne tik ilsėjosi, bet labai daug kūrė, dirbo, lankė žymiausias Anykščių krašto vietas. Įspūdžių tiek, kad būtų galima parašyti knygą ar filmą sukurti. Tačiau tai – ne esmė, svarbiausia, kad mūsų vaikai yra nuostabūs, išradingi, kūrybingi. Jeigu leisime jiems veikti, jie tikrai mokės nustebinti.

Ačiū Nedai, Laurai, Inetai, Julitai, Miglei, Ugnei už įdėtą darbą. Dėkoju visoms klasėms:​​​​ nuo šeštokų iki dvyliktokų, kurie padėjo. Ačiū vadovams ir kolektyvui už palaikymą.

Geografijos ir ekonomikos mokytoja L. Skoblickaitė