Birželio 1 dieną Pasvalio rajono mokyklų mokiniai šventė tarptautinę vaikų gynimo dieną. Pasvalio muzikos mokyklos organizuotame mokinių festivalyje „Pažink, kurk, švęsk“, kuris vyko Pasvalio senajame parke, dalyvavo ir Pumpėnų gimnazijos mokiniai.

Gimnazijos bendruomenė parengė stendą iš savo mokyklos istorijos (bibliotekininkė V. Čeponienė ir istorijos mokytojas S. Jurkus) ir pristatė edukacinę veiklą ,,Tautinės juostos pynimas“ (technologijų mokytoja D. Augustinienė). Gimnazijoje veikiantis Robotikos būrelis supažindino su savo veikla, demonstravo, kaip veikia jų sukurti modeliukai.

Gimnazistai kaip visada aktyviai dalyvavo sportinėse varžybose (kūno kultūros mokytoja E. Mickeliūnienė). Įvairiose rungtyse savo jėgas išbandė 38 mokiniai iš 5-8 kl. ir I-III G kl.

Bėgimuose atskirose amžiaus grupėse prizines vietas laimėjo:

Eligijus Gotautas (6 kl.) – 1 vieta, Ineta Zakarevičiūtė (6 kl) – 1 vieta, Ervinas Mikėnas (6 kl) – 2 vieta, Auksė Adomaitytė (6 kl.) – 3 vieta, Miglė Kubiliūtė (7 kl.) – 1 vieta, Miglė Matušauskaitė (8 kl.) – 3 vieta, Kamilė Krisiūnaitė (IG kl.) – 3 vieta.

Vaikinai, krepšinis 3 prieš 3: L. Breivė (7 kl.), M. Bumblys (7 kl.), L. Maižius (7 kl.) – 2 vieta; O. Pažemeckas (IIG kl.), L. Staškevičius (IG kl.), M. Markevičius (IIIG kl.) – 3vieta.

Kvadratas, 5-6 kl. berniukai: A. Mikėnas, S. Pečiukas, A. Petronavičius, N. Zdanevičius, J. Dagys, E. Gotautas, L. Lelevičius, E. Mikėnas, L. Pakalnis, L. Petronavičius, N. Rinkiavičius – 1 vieta.

Sveikiname laimėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems šventėje.