Gegužės 4 dieną Pumpėnų gimnazijos bendruomenė šventė Mokyklos dieną, skirtą Motinos dienai.

Gražus oras leido prieš renginį susirinkti ir pabendrauti Pumpėnų miestelio Kultūros namų kieme ir aplinkui esančiame skverelyje. Renginio svečiai apžiūrėjo pradinukų piešinių parodą, klasių metinės veiklos pristatymą, pasivaišino kava.

Šių metų šventėje paminėjome ir dvi visiems labai svarbias datas: Lietuvos 100-metį ir Pumpėnų mokyklos 155-etį.

Koncertą pradėjo smuiko melodija (muzikos mokytoja J. Rutkauskienė) ir ekrane besikeičiantys vaizdai iš senų fotografijų, kuriose užfiksuoti dabartinių gimnazistų tėvai ir seneliai.

Pirmieji scenoje dainavo, šoko ir deklamavo ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai (auklėtojos G. Šakalevičienė, L. Magelinskienė, V. Braškienė, G. Dalmantaitė) ir pradinukai (mokytojos J. Kauneckienė, J. Marcinkonytė, D. Anilionytė, V. Grubienė, G. Krušinskienė).

Pradinukus pakeitė vyresnieji: mergaičių ansamblis, penktokų Skirmanto ir Nedo duetas (vadovė J. Rutkauskienė), aerobikos būrelis (vadovė D. Mickeliūnenė), dziudo būrelis (vadovė D. Arbatavičiūtė).

Šventinį koncertą vedė septintokė Miglė ir trečiokas gimnazistas Rokas.

Koncerto pabaigoje mamas ir visus susirinkusius pasveikino gimnazijos direktoriaus pavaduotoja L. Kvedarienė ir renginio svečias, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas G. Vilys. Vėliau jie  į sceną pakvietė ir apdovanojo padėkos raštais  geriausiai atstovavusių mokyklai rajono olimpiadose, nacionaliniuose konkursuose bei varžybose ir laimėjusių prizines vietas mokinių tėvus.

Koncertą baigė mergaičių ansamblis, visus pakvietęs bendrai dainai.

Po koncerto visas mamas gimnazistai apdovanojo gėlėmis. Visiems renginio svečiams buvo išdalinti lankstinukai su svarbiausia informacija apie Pumpėnų gimnaziją (parengė soc. pedagogė G. Kiaunienė, informatikos mokytoja R. Žemaitytė)

Scenarijų šventei sukūrė lietuvių kalbos mokytojos L. Noreikienė ir J. Bagdonienė. Kultūros namų sceną šventiškai papuošė dailės mokytoja D.Augustinienė. Skaidres iš mokyklos istorijos ir šių mokslo metų gimnazijos gyvenimo parengė informatikos mokytoja R. Žemaitytė Visos gimnazijos klasės paruošė stendus su nuotraukomis, kuriose užfiksuotos pačios įspūdingiausios šių mokslo metų akimirkos.

Dėkojame visiems renginio organizatoriams ir jų padėjėjams: nuolatiniams garso operatoriams, septintokams Lukui ir Martynui bei mokytojui R. Morkūnui, renginio fotografui mokytojui S. Jurkui, visoms klasių vadovėms.

Už geranorišką bendradarbiavimą dėkojame Pumpėnų kultūros namų darbuotojams.