Balandžio 27 dieną Pumpėnų gimnazijoje vyko jau 10-asis rajoninis meninio skaitymo rusų kalba konkursas.

Konkursą organizavo rusų kalbos mokytoja Jelena Baltaduonienė ir gimnazijos direktorius Alvydas Matuzevičius.

Konkurse dalyvavo skaitovai iš 4 rajono mokyklų: Pasvalio P. Vileišio, Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės, Pumpėnų gimnazijų ir Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos.

I-ąją vietą laimėjo Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės gimnazijos gimnazistė Gabrielė Šimoliūnaitė (mokytoja Elida Cibulskienė). Nugalėtoja ir jos mokytoja gavo dovanų kelionę pasirinktu maršrutu, kurią padovanojo konkurso rėmėjas, Panevėžio gidas Nerijus.

Sveikiname Pumpėnų gimnazijos IG klasės mokinį Florentiną Vainicką, kuriam atiteko II-oji vieta ir piniginis prizas (mokytoja J. Baltaduonienė).

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Konkurso metu skambėjo renginio svečio, saksofonininko Igor Švedko atliekama muzika.

Dėkojame konkurso rėmėjams: privačiai kalbų mokyklai „Kalbų namai“, įsteigusiai piniginius prizus, Panevėžio kino teatrui „ Garsas“, padovanojusiam bilietus į kiną, Rusų mokyklų asociacijai, padovanojusiai knygas. Už skanius rusiškus pyragus dėkojame mokytojos Jelenos mamai.