Kovo 19-23 dienomis gimnazijoje vyko renginiai, užsiėmimai, akcijos, išvykos skirti tradicinei savaitei ,,Būkim draugiški 2018", kuriuose dalyvavo visa gimnazijos bendruomenė.

Pirmadienį  visose klasėse  klasių vadovės vedė užsiėmimus, skirtus patyčių prevencijai, konfliktų sprendimui. Ikimokyklinio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai piešė draugų portretus, ,,pagalbos“ rankytes.

Antradienį mokinių tarybos nariai organizavo draugiškiausio mokinio ir draugiškiausios mokinės rinkimus, kuriuos laimėjo aštuntokai Rimgaudas ir Rimantė.

Trečiadienį mokinių tarybos nariai lankėsi Pasvalio specialiojoje mokykloje ir padedant socialinei pedagogei R.Kurmilavičienei, mokytojai R.Gailiūnienei ir mokytojų padėjėjai O.Langienei su šios mokyklos vaikais kepė ,,Draugystės pyragą".

Ketvirtadienį septintokai  lankėsi Pasvalio ŠPT ir dalyvavo forume ,,Rasos ir Tado istorijos“, kurį vedė psichologė J.Stapulionienė ir socialinė pedagogė Ž.Vaidžiūnienė.

Ketvirtadienį pertraukų metu mokiniai dainavo  karaoke, o penktadienį žaidė stalo žaidimus su mokytojais. Šeštokai ir ketvirtokai žiūrėjo filmą ,,Gerumo stebuklas“, 5-6 klasių mokiniai tikybos ir etikos pamokų metu su mokytoja R.Martinkėniene diskutavo apie draugiškumą, kūrė darbelius.

Visos savaitės metu vyko nuotraukų konkursas  ,,Draugystė veža“ ir IG klasės foto miniatiūrų paroda (lietuvių kalbos mokytoja J.Bagdonienė).

Savaitės ,,Būkim  draugiški 2018“ koordinatorė, socialinė pedagogė G.Kiaunienė  nuoširdžiai dėkoja visai gimnazijos bendruomenei už aktyvumą ir draugiškumą!