codingiconbw

Kovo 2 dieną Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje vyko jau šešioliktasis Aukštaitijos krašto mokinių dr. Juozo Kazicko programavimo ir informacinių technologijų taikymo konkursas. Jį organizuoja Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultetas kartu su Petro Vileišio gimnazija.

Šiame konkurse dalyvavo dvidešimt penki vyresniųjų klasių mokiniai iš Panevėžio Juozo Balčikonio ir Kazimiero Paltaroko gimnazijų, Ukmergės Jono Basanavičiaus, Pasvalio Petro Vileišio, Anykščių Jono Biliūno, Joniškio „Aušros“ ir Pasvalio r. Pumpėnų gimnazijų.

Programavimo konkurse dalyvavo ir gerai pasirodė mūsų gimnazijos IVG klasės mokinys Domantas Augustinas.

Domantas buvo vienintelis dalyvis iš kaimo gimnazijos.

Daugiau apie konkursą galima pasiskaityti laikraščio „Darbas“ internetiniame puslapyje www.darbs.lt