Priešmokyklinės grupės vaikai kartu su savo mokytoja Jolanta Kauneckiene aplankė biblioteką. Mažieji gimnazijos bendruomenės nariai šiuo metu dar tik domisi, varto, o kai kurie jau ir skaito knygutes pastorintais lapais, bet jie intensyviai ruošiasi kitais metais šturmuoti pirmąją klasę, todėl reikia gerai susipažinti su biblioteka.

Bibliotekininkė papasakojo apie turimas knygas ir nustatytą jų skolinimosi tvarką, bibliotekoje ir skaitykloje rengiamas parodas, organizuojamus susitikimus su rašytojais, išvykas.

Bibliotekos skaitykloje vaikučiai apžiūrėjo vaikiškas enciklopedijas ir vaikams skirtus žinynus, žurnaliukus: „Lututė“, „Bitutė“, „Penki“, „Laumiukas“, foto albumus, labai džiaugėsi fotografijų stenduose suradę savo vyresniuosius giminaičius ar kaimynus.