Vasario 5 d. Pumpėnų gimnazijos vaikinai vyko į tarpmokyklines krepšinio varžybas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, kurios vyko Joniškėlio G.Petkevičaitės-Bitės gimnazijoje. Turnyre dalyvavo 7-8, IG-IIG ir IIIG-IVG klasių vaikinų komandos. Po įtemptų rungtynių 7-8 klasių vaikinams atiteko II-oji vieta, o kitos dvi komandos iškovojo pergales ir užėmė I-ąsias vietas. Visos komandos buvo apdovanotos diplomais ir saldžiaisiais prizais, o rezultatyviausi žaidėjai: Kasparas Markevičius 8 kl. (10 taškų), Orestas Pažemeckas IIG kl. (32 taškai), Arminas Banelis IVG kl. (34 taškai) – medaliais ir asmeniniais prizais. Visas tris komandas varžyboms rengė kūno kultūros mokytoja E.Mickeliūnienė.

Sveikiname visus dalyvius!