logo

Pumpėnų gimnazijos vaikinų krepšinio 3 prieš 3 komanda: O.Pažemeckas, L.Staškevičius, O.Kubilius, E.Vedluga pateko į Lietuvos respublikos finalines varžybas, kurios vyko 2018 vasario 3 dieną Jonavoje.

Čia vyko ne tik krepšinio, bet dar penkių sporto šakų respublikiniai finalai, bei žiemos sporto šventė, kuri sukvietė apie 6 tūkstančius dalyvių iš visos Lietuvos.

Gimnazistų laukė tikras ne tik fizinių, bet ir psichologinių jėgų išbandymas. 12 finalo komandų burtų keliu buvo suskirstytos į keturis pogrupius. Mūsų komanda pateko į C pogrupį kartu su Šiaulių r. Kužių gimnazija ir Prienų r. Balbieriškio pagrindine mokykla. Savo pogrupyje buvome antri. Kitame etape įveikę Panevėžio r. komandą, finale vėl susitikome su Šiaulių r. Kužių komanda. Nors pradžioje mūsų komanda pirmavo, bet metais vyresni Kužių gimnazijos sportininkai savo patirtimi, paskutinėmis varžybų minutėmis išlygino ir persvėrė rezultatą. Tad Pumpėnų gimnazijos vaikinų komandai šiais metais teko pasitenkinti iškovota antrąja vieta. Bet tai tik stimulas mūsų vaikinams kitais metais siekti aukštesnių rezultatų.

Po varžybų mūsų gimnazijos sportininkas L.Staškevičius davė interviu laidai „Lietuvos mokyklų žaidynės“, o tada skubėjome atsiimti apdovanojimų, didžiojoje ir šventiniais fejerverkais saliutavusioje Jonavos scenoje. Renginyje matėme nemažai žinomų Lietuvos sporto ir kultūros veikėjų. Sporto šventę aplankė švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, apdovanojimus nugalėtojams įteikė Jonavos meras.

Sveikiname vaikinus ir jų mokytoją eglę mickeliūnienę!!!