Pumpėnų gimnazijos mokiniai vyko į Vilnių dalyvauti Dr. Juozo Kazicko 100-mečiui paminėti skirtame turnyre, į kurį sugužėjo daugiau nei 300 vaikų, kurie žaidė krepšinį, futbolą, dalyvavo estafetėse ir linksmai leido laiką drauge. VGTU sporto bazėje netilo kamuolių bumbsėjimas ir vaikų krykštavimas. Krepšinio aikštelėje varžėsi komandos 3 prieš 3, o estafečių ture jėgas išbandė jaunieji atletai.

Jaunimą aplankė nepaprasti svečiai. Dr. Juozo Kazicko vaikai: Jūratė Kazickas, John Kazickas ir Michael Kazickas atvyko iš JAV būtent dėl šio turnyro. Juos lydėjo Neila Baumilienė – Kazickų šeimos fondo generalinė direktorė Niujorke.

Po sugiedoto himno ir išklausytų svečių sveikinimo žodžių prasidėjo kova dėl medalių ir nugalėtojų taurių! Šį kartą aukštą krepšinio klasę pademonstravo visos komandos. Stipriausios buvo apdovanotos prizais.

Mūsų gimnazijos vaikinai: E.Bartašius, S.Mickeliūnas, N.Putris, K.Markevičius, M.Markevičius pogrupyje užėmė antrą vietą. Merginų futbolo komanda varžėsi su Vilniaus komanda ir iškovojo pirmą vietą. Išbandyti savo jėgas estafetėse bei vadovauti "ružavai" komandai teko ir kūno kultūros mokytojai E.Mickeliūnienei.

Po apdovanojimų komandos vyko į pažintines išvykas Vilniaus mieste. Pumpėnų gimnazistai aplankė Siemens Areną. Tai pirmoji Lietuvoje tarptautinio lygio universali arena, kurioje vyksta didžiausi ir svarbiausi šalies pramoginiai, sporto ir verslo renginiai, pasaulinio garso ir vietinių žvaigždžių koncertai, teatro spektakliai, verslo seminarai ir kongresai. Mūsų jaunimas turėjo galimybę pamatyti jos užkulisius, slapčiausius tunelius ir garsiausių krepšininkų rūbines. Labai dėkojame už šitą galimybę ir gyvenimo pamokas Siemens arenos renginių skyriaus vadovei Eglei Gudauskienei ir visam arenos kolektyvui! Aplankėme ir Virtualiosios Realybės Vaizdai, kurie po turnyro sportininkus nukėlė į neregėtus pasaulio vaizdus. Su geromis emocijomis, naujais patyrimais, prizais ir gautomis žiniomis visi laimingai grįžome namo.