Gruodžio 22 d. Pumpėnų gimnazijoje veikė šventinė televizijos studija „Pumpėnų TV“. Dvyliktokų rytas kaip ir dera prasidėjo nuo „multikų“ žiūrėjimo. Šventinį filmuką rodė penktokai, į pagalbą pasikvietę Kalėdų senelį. Vėliau programą vaikučiams tęsė Kakės Makės ir smurfų ( 6 klasė) bei Kempiniuko ir jo draugų (7 klasė) nuotykiai. Vaikiškas laidas pakeitė muzikinė programa: Sveikinimų koncertas (8 klasė) ir Muzikinė kaukė (IG klasė). Televizijos programą baigė laidos su ženklu N14: „Farų“ komandos nuotykiai Pumpėnuose (IIG klasė) ir TV pagalba, sėkmingai sutaikiusi kaimynus (IIIG klasė).

Visus TV laidų dalyvius gimnazijos direktorius A. Matuzevičius ir Kalėdų senelis tradiciškai apdovanojo saldžiais prizais.

Dėkojame „Pumpėnų TV“ prodiuseriams – IVG klasės mokiniams ir jų auklėtojai D. Augustinienei už šventės scenarijų ir vedimą, o IIIG klasei ir jos auklėtojai L. Noreikienei už išradingą TV studijos apipavidalinimą.