adv

Iki didžiausių metų švenčių ir išsiilgtų atostogų liko nepilna savaitė. Gimnazija jau nuo gruodžio pradžios gyvena šventinėmis nuotaikomis.

Gruodžio 1 dieną  muzikos mokytoja R. Andžiuvienė ir tikybos mokytoja, dramos būrelio vadovė R.Martinkėnienė pakvietė Pumpėnų gimnazijos bendruomenę į tradicinį advento rytmetį. Mergaičių vokalinis ansamblis dainavo adventines dainas, o dramos būrelio artistės Neda, Laura ir Ineta pasakojo apie  advento laikotarpio papročius. Gimnazijos direktorius A.Matuzevičius uždegė pirmąją adventinę  žvakę, visiems linkėdamas ramaus artėjančių švenčių laukimo.

Mokyklos langai kaip ir kasmet dailės mokytojos D.Augustinienės iniciatyva pasipuošė naujais kalėdiniais karpiniais, o fojė į balto sniego pusnį subrido visas pulkas eglučių, kurias sukūrė floristų būrelio nariai su savo vadove J.Marcinkonyte. Šventinė nuotaika jaučiama ir išpuoštose klasėse.

Gražių artėjančių švenčių!!!