b

Lapkričio 6-17 dienomis vyko respublikinis  informatikos ir informatinio mąstymo konkursas ,,Bebras“. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai (informatikos mokytoja R.Žemaitytė).
   Sveikiname 6-os klasės mokinę Laura Morkūnaitę, kurios rezultatas buvo geriausias tarp Pasvalio rajono šeštokų ir 27-as šalyje savo amžiaus grupėje  (tarp daugiau kaip 6000 dalyvių)!
Penktokė Gabija Jareckaitė savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone buvo pirma, o septintokas Pijus Jovaiša – antras.  Savo amžiaus grupėse gerai sekėsi Domantui Augustinui (IVG), Nedai Strelčiūnaitei (6 klasė), Justinui Čeponiui (5 kl.), Laurynui Vorobjovui (5 klasė) ir ketvirtokei A.Krasauskaitei (mokytoja G.Krušinskienė). Šie mokiniai pateko tarp dešimties geriausių  Pasvalio rajone.