Pumpėnų gimnazijos mokiniai dalyvavo Pasvalio rajono savivaldybės priklausomybę sukeliančių medžiagų (narkotikų, alkoholio, tabako ir kitų) vartojimo mažinimo ir prevencijos programoje. Pasvalio sporto mokykloje susitiko ir savo jėgas išbandė I-IIG kl. vaikinų ir merginų komandos. Varžybų metu reikėjo įveikti tris rungtis: kybojimas sulenktomis rankomis ant skersinio arba statinė padėtis sulenktomis rankomis remiantis į žemę (lenta), atsispaudimai ir 10x10 „šaudyklinis“ bėgimas.

Merginų komandai taškus pelnė Irūna Morkevičiūtė, Dominyka Mickutė, Aurelija Janulytė, Andželika Masilionytė. Jos iškovojo III-ąją vietą rajone. Andželika Masilionytė tapo stipriausia mergina,  asmeninėje įskaitoje surinkusi daugiausiai taškų ir užėmusi I-ąją vietą. Visi prizininkai apdovanoti medaliais ir asmeniniais sportiniais prizais.

Vaikinų komanda liko ketvirta.

Komandas varžyboms ruošė kūno kultūros mokytoja E.Mickeliūnienė.