Lapkričio 17 dieną Pumpėnų gimnazijos bendruomenė smagiai atšventė 155-ąjį mokyklos gimtadienį.

Šventė prasidėjo kompozicijos „Mano vardas mokyklos istorijoje“ atidarymu. Prie sienelės su visų mokyklos mokinių ir mokytojų vardais galėjo įsiamžinti visi norintieji. Gražios ir originalios idėjos autorė – dailės mokytoja D. Augustinienė.

Per pertraukas gimnazijos fojė visus kvietė prisėsti ir paklaidžioti mokyklos istorijos puslapiais „Prisiminimų suolelis“ (medžiagą paruošė informacinių technologijų mokytoja R.Žemaitytė). Antrame aukšte veikė pradinukų piešinių paroda „Mano mokyklai – 155“. Trečiame aukšte naujausias gimnazijos gyvenimo akimirkas priminė fotografijos mokytojos A.Dulkienės parengta fotografijų paroda.

Koks gimtadienis be dovanų? 5-8 klasių ir I-IVG klasių mokiniai iš anksto ruošė mokyklai dovanas – filmukus, kurie buvo visiems parodyti per aktų salėje vykusį šventinį koncertą.

Gimnazijos bendruomenę su gimtadieniu sveikino tikybos mokytojas, Pumpėnų klebonas Domingo Avellaneda, gimnazijos direktorius A.Matuzevičius, direktoriaus pavaduotoja ugdymui L.Kvedarienė. Su dovanomis į šventę atėjo buvusios Pumpėnų mokyklos mokinės: Pumpėnų seniūnijos seniūnė R.Rapkevičienė ir seniūnės pavaduotoja A.Raudonienė.

Mokyklai gimtadienio proga muzikinius sveikinimus skyrė dainininkės: penktokė G.Jareckaitė ir antrokė gimnazistė V.Aglinskaitė, merginų vokalinis ansamblis „Gama“ ir jo vadovė, muzikos mokytoja R.Andžiuvienė, mokytojos G.Krušinskienės parengti ketvirtokai. Eilėraštį deklamavo antrokė G.Šakalytė (mokytoja D.Anilionytė). Šventę vedė trečiokai gimnazistai: A.Lipnickaitė ir L.Treškevičius.

Vėliau gimtadienio šventė tęsėsi klasėse. Mokiniai prisiminė mokyklos istorijos puslapius ir pasitikrino žinias protmūšyje „Mūsų mokyklos istorija“. Skaidres iš mokyklos istorijos ir protmūšio klausimus parengė gimnazijos bibliotekininkė V.Čeponienė. Gimtadienio šventę organizavo lituanistės mokytojos J.Bagdonienė ir L.Noreikienė. Šventės organizatorės dėkoja septintokams L.Breivei ir M. Bumbliui už pagalbą.

Laimingi Pumpėnų gimnazijoje :)

Prisiminti Pumpėnų mokyklos istoriją galite pažiūrėję skaidres.