Lapkričio 8 dieną Pumpėnų gimnazijoje vyko Verslumo savaitės renginys „Verslo idėjų turnyras“, kurį organizavo VšĮ Versli Lietuva ir Pasvalio verslininkų asociacija „Verslo žiedas“.

Gimnazijoje svečiavosi ir su mokiniais bendravo A.Kairys (Pasvalio verslininkų asociacijos „Verslo žiedas“ prezidentas), S.Zajarskas (UAB „Pasvalio agrodileris“ direktorius), A.Gesevičius (UAB „Alsteka“ vadovas), G.Ranonis (UAB „Kompeta“ direktorius), N.Trinskienė (VšĮ Versli Lietuva atstovė regione), H.Simonaitienė (Pasvalio rajono tarybos narė).

Mokiniai turėjo susiburti į komandas po 5 vaikus ir pristatyti savo sugalvotas originalias verslo idėjas, kurių pristatymui buvo skiriama iki 10 minučių. Komandos turėjo pademonstruoti komandinį darbą arba imituoti įmonę su vadovu ir darbuotojais.

Geriausios verslo idėjos nominacija atiteko penktokams. Už socialinio verslo idėją buvo apdovanoti šeštokai. Lengviausiai įgyvendinamo verslo idėją pasiūlė 7 klasės komanda, o naudingiausio bendruomenei – aštuntokai. IG klasės komanda pelnė linksmiausios verslo idėjos nominaciją, o originaliausią verslo idėją pasiūlė IIG klasės komanda. IIIG klasės komandos verslo idėja buvo pripažinta pačia ambicingiausia, o IVG klasės – kūrybingiausia.

Visos komandos buvo apdovanotos prizais.

Pasibaigus turnyrui mokinių laukė staigmena – Vaškų jaunimo muzikos grupės „Marabu band“ koncertas, kurį dovanojo Verslo idėjų turnyro organizatoriai.

Dėkojame už įdomų ir naudingą renginį.