Spalio 26 dieną gimnazijos bibliotekoje įvyko buvusio mūsų gimnazijos mokinio, dailininko Arvydo Gudo piešinių parodos “TAU" atidarymas. Arvydo dailės mokytoja D.Augustinienė visiems susirinkusiems  pristatė parodos autorių, o Arvydas papasakojo apie savo darbus, kūrybą, ateities planus. A.Gudą parodos atidarymo proga sveikino gimnazijos direktorius A.Matuzevičius, direktoriaus pavaduotoja L.Kvedarienė, mokytojos, auklėtoja J.Bagdonienė, gimnazijos mokiniai.  IVG klasės mokinė Domantė Zubavičiūtė greičiausiai atsakė į klausimą, kur gimnazijoje galima rasti  Arvydo sukurtą darbą.

Dėkojame Arvydo broliui Andriui Gudui ir jo vadovaujamam Paįstrio kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestrui ,,Dūdorėliai" už smagius kūrinius ir  gerą nuotaiką!  Buvusiam mūsų gimnazijos mokiniui Andriui ir jo šauniam  kolektyvui gimnazijos socialinė pedagogė G.Kiaunienė surengė trumpą ekskursiją po mokyklą.