Paskelbti LIETUVIŲ KALBOS KENGŪROS, ANGLŲ KALBOS KENGŪROS, GAMTOS KENGŪROS IR MATEMATIKOS KENGŪROS konkursų rezultatai. Šiemet juose geriausiai sekėsi pradinukams.

Augustė Jasiukaitytė (2 klasė) ir Dalvyda Marija Šležaitė (3 klasė) pelnė LIETUVIŲ KALBOS KENGŪROS konkurso auksinius diplomus. GAMTOS KENGŪROS konkurso sidabriniu diplomu apdovanota Augustė Krasauskaitė (3 klasė), o oranžiniu diplomu – Dalvyda Marija Šležaitė (3 klasė). ANGLŲ KALBOS KENGŪROS konkurse oranžinį diplomą pelnė Aurelijus Plesnevičius (3 klasė). Antrokas Domas Vasiliauskas MATEMATIKOS KENGŪROS konkurse buvo antras Pasvalio rajone savo amžiaus grupėje. Trečiąsias vietas savo amžiaus grupėse Pasvalio rajone šiame konkurse užėmė Pijus Jovaiša (6 klasė) ir Domantas Augustinas (III G klasė).

Mokinius konkursams rengė mokytojos: V.Grubienė, G.Krušinskienė, J.Stapulionienė.

keng