Kažkur pasiklydęs pavasaris suvėlino ir tradiciškai balandžio pabaigoje švenčiamą Mokyklos dieną, skirtą Motinos dienai.

Šiemet dėl prastų orų šventę teko nukelti į gegužės vidurį, užtat galėjome prieš renginį susirinkti Pumpėnų miestelio Kultūros namų kieme ir aplinkui esančiame skverelyje. Renginio svečiai apžiūrėjo pradinukų piešinių parodą, klasių metinės veiklos pristatymą, pasivaišino kava.

Pilnutėlėje  Pumpėnų kultūros namų salėje vyko šventinis koncertas. Koncerto vedėjai – aštuntokė Kotryna ir antrokas gimnazistas Rokas bandė parašyti patį nuostabiausią laišką mamytei, o jiems į pagalbą skubėjo ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir pradinukai (mokytojos J.Zakarevičienė, J.Kauneckienė, D.Anilionytė, V.Grubienė, G.Krušinskienė, B.Safronovienė). Scenoje skambėjo patys gražiausi eilėraščių posmai ir dainelės, skirtos mamytėms, lijo gėlių lietus ir buvo daug daug šypsenų. Pradinukus keitė vyresnieji – mergaičių ansamblis „Gama“, šeštos klasės šokėjos, abiturienčių Lukrecijos ir Gretos duetas. Kol pasirodymui ruošėsi dziudo būrelis (trenerė D. Arbatavičiūtė), prisiminėme pačias gražiausias akimirkas iš svarbiausių šių mokslo metų gimnazijos renginių (nuotraukų pristatymą parengė mokytoja R.Žemaitytė).

Koncerto pabaigoje mamas ir visus susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorius A.Matuzevičius. Vėliau jis   į sceną pakvietė ir apdovanojo padėkos raštais  geriausiai atstovavusius mokyklai rajono olimpiadose, nacionaliniuose konkursuose bei varžybose ir laimėjusius prizines vietas mokinius.

Koncertą baigė mergaičių ansamblis su savo vadove, muzikos mokytoja R.Andžiuviene bei pašėlęs aštuntokų tvistas.

Išeinančias mamas gimnazistai apdovanojo gėlėmis, o visus šventės dalyvius apdalino šventiniais gimnazijos saldainiais.

Kultūros namų sceną ryškiausioms pavasarinėmis gėlėmis šventiškai papuošė dailės mokytojos D.Augustinienės vadovaujamo scenografijos būrelio gimnazistai. Visos gimnazijos klasės paruošė stendus su nuotraukomis, kuriose užfiksuotos pačios įspūdingiausios šių mokslo metų akimirkos. Scenarijų šventei sukūrė lietuvių kalbos mokytojos L.Noreikienė ir J.Bagdonienė.

Už geranorišką bendradarbiavimą dėkojame Pumpėnų kultūros namų darbuotojams.

Džiaugiamės, kad šventėje apsilanko ne tik gimnazijos mokinių tėveliai ir seneliai, bet ir kiti Pumpėnų miestelio gyventojai. Dėkojame visiems renginio organizatoriams ir jų padėjėjams. Lauksime visų kitoje šventėje po metų. Iki malonių susitikimų!