Balandžio 21 dieną mūsų gimnazijoje vyko Pasvalio rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų sporto šventė „Sportuok ir būsi sveikas“. Šventę organizavo ikimokyklinio ugdymo pedagogės Jovita Zakarevičienė ir Kristina Viksvienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Kauneckienė ir kūno kultūros mokytoja Eglė Mickeliūnienė.

Šventėje dalyvavo Pumpėnų gimnazijos ir Kalno skyriaus ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai, Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Pušaloto pradinio ugdymo skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir pedagogė Laima Magelinskienė, Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos ir Namišių pradinio ugdymo skyriaus ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai bei pedagogės Ada Žitkevičienė ir Auksė Rasevičiūtė. Sulaukėme svečių ir iš Panevėžio rajono: iš Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos atvyko ikimokyklinio ugdymo „Saulės zuikučių“ grupės vaikai su auklėtoja Jolanta Rumčikiene.

Šventės metu vaikai lenktyniavo bėgimo, šuoliukų, kamuolio metimo bei ridenimo, kliūčių įveikimo rungtyse, mokėsi bendrauti. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti prizais.