Saulėtą ir šiltą kovo 20-ąją dieną krykštaujantis pradinukų būrys sugūžėjo į mokyklos valgyklą. Ten jie dalyvavo viktorinoje „Aš – mažasis Žemės žmogus“. Vaikai, pasidalinę į komandas, atliko įvairias užduotis: perskaitė ir iliustravo sakmę apie Žemės atsiradimą, sprendė kryžiažodžius, kūrė ketureilius, minė mįsles, rašė palinkėjimus Žemei.

Viktorinoje nugalėjo komanda, kurią sudarė Domas Kazlauskas 1 kl., Jokūbas Dominas 2 kl., Sniegė Kumpinaitė 2 kl., Domas Vasiliauskas 2 kl., Nojus Jovaiša 3 kl., Gabija Jareckaitė 4 kl., Rugilė Stankūnaitė 4 kl. Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, o visi viktorinos dalyviai už šaunų pasirodymą gavo padėkos raštus. Viktoriną organizavo pradinių klasių mokytojos: Gita Krušinskienė, Sandra Kisielienė, Vilija Grubienė ir Birutė Safronovienė.