Vasario 16 d. – kovo 11 d. gimnazijoje vyko renginiai, skirti Gimtosios kalbos dienai bei Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti (organizavo lietuvių kalbos mokytojos Jurga Bagdonienė ir Laima Noreikienė).

RAŠTINGIAUSIO KLASĖS MOKINIO konkurso nugalėtojai: Dagnė Augustinaitė ir Laura Morkūnaitė (5 kl.), Julita Kanclerytė ir Simona Mulevičiūtė (6 kl.), Rosita Urbonavičiūtė (7kl.), Kotryna Prankaitė (8 kl.), Irūna Morkevičiūtė (I G kl.), Jūratė Petriškytė (II G kl.).

DAILYRAŠČIO KONKURSO nugalėtojai: Laura Morkūnaitė (5 kl.), Miglė Kubiliūtė (6 kl.), Rimantė Gaurilkaitė (7 kl.), Kotryna Prankaitė (8 kl.), Eglė Čirgelytė (I G kl.), Jusinta Gavrilovaitė (II G kl.), Laura Lipnickaitė (III G kl.), Agnė Ivanauskaitė ( IV G kl.).

Vasario 24 d. mokiniai ir mokytojai rašė NACIONALINĮ DIKTANTĄ – pasitikrino lietuvių kalbos žinias. 2017-aisiais Nacionalinis diktantas organizuojamas jau 10-ą kartą. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai.