Jau tapo gražia tradicija Vasario16-osios proga Pumpėnų gimnazijos mokinių kurtais atvirukais pasveikinti miestelio gyventojus. Sveikindami mokiniai linkėjo puoselėti bendruomeniškumą bei gražios ir prasmingos šventės.

Dailės mokytoja Diana Augustinienė su 5-8 ir I-IVG klasių mokiniais vykdė projektą „Piešiame Pumpėnus“, skirtą Vasario 16-ajai. Konkurso būdu buvo atrinkti darbai, kurie buvo panaudoti sveikinimo atvirukams. Gražiausių darbų autoriai – penktokai Laura Morkūnaitė, Dovilė Vorobjovaitė, Lukas Petronavičius, IG klasės mokinė Irūna Morkevičiūtė bei IVG klasės mokinės Greta Juršytė ir Aušrinė Maselskytė.

Sveikinimo atvirukus išdalino IIG klasės mokiniai Nojus Antanas Putris, Eigirdas Bartašius, Rokas Jonas Pažemeckas, Vygantas Sivickas, Deimantė Janulytė, Jūratė Petriškytė, Karolis Dambrauskas, Merūnas Markevičius kartu su klasės auklėtoja Laima Noreikiene ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lijana Kvedariene. Šiemet pirmą kartą pasveikinome ne tik Pumpėnų miestelio gyventojus, bet aplankėme ir Pušalotą, Kriklinius, Moliūnus.

Gimnazijoje šventė vyko vasario 15 dieną. Visus ateinančius į mokyklą pasitiko dailės mokytojos Dianos Augustinienės su Scenografijos būrelio nariais šventine trispalve atributika papuošta fojė ir skambanti lietuviška patriotinė muzika. Mokiniai tautiniais akcentais papuošė savo kabinetus, žiūrėjo dokumentinį filmą ,,1918 m. Vasario 16 d. akto signatarai“ bei atsakinėjo į klausimus, kuriuos parengė istorijos mokytojas Sigitas Jurkus.

Vėliau aktų salėje vyko šventinis koncertas. Dainavo muzikos mokytojos Rasos Andžiuvienės vadovaujamas gimnazijos mergaičių ansamblis ,,Gama“, buvo rodoma vaizdo medžiaga, primenanti svarbiausius istorinius įvykius, susijusius su Vasario 16-ąja.

Po koncerto istorijos mokytojas Sigitas Jurkus aptarė klasių atliktas užduotis. Be klaidų į visus klausimus atsakė 7 ir IIG klasės. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais su gimnazijos administracijos ir mokytojų parašais.

Šventės organizatoriai mokytojai Rasa Andžiuvienė ir Sigitas Jurkus dėkoja padėjusioms organizuoti renginį mokytojoms Dianai Augustinienei, Laimai Noreikienei, Lijanai Kvedarienei, Gražinai Kiaunienei, Rimai Žemaitytei ir visoms klasių vadovėms.