Pumpėnų gimnazijos abiturientai (klasės vadovė E.Mickeliūnienė) šiemet 5-8 klasių mokiniams suorganizavo smagų  Kalėdų karnavalą. Laiko mašinos padedami visi keliavo dešimtmečiais į praeitį(1970-2016), buvo supažindinti su svarbiausiomis mados tendencijomis, istoriniais įvykiais, aktualijomis, garsiausiais to meto atlikėjais, konkursų nugalėtojais. Salę karnavalui puošė 3g klasė (klasės vadovė D. Augustinienė). Dėkojame 5-8 klasių  mokiniams ir jų klasių vadovėms bei  mokytojų komandai  už puikius pasirodymus. Visus karnavalo dalyvius direktorius A.Matuzevičius tradiciškai paskatino saldžiais prizais.
      O tuo metu IG-IIIG klasės su klasių vadovėmis dalyvavo netradicinio ugdymo dienoje, kurios metu susipažino  su Kūčių ir Kalėdų papročiais, tradicijomis.