Spalio pabaigoje priešmokyklinio ugdymo grupės (mokytoja J.Kauneckienė), 1 klasės (mokytoja S.Kisielienė), 2 klasės (mokytoja V.Grubienė), 3 klasės (mokytoja G.Krušinskienė), 4 klasės (mokytoja J.Marcinkonytė), 5 klasės (auklėtoja J.Stipinienė) mokiniai, dalyvavo organizacijos ,,Gelbėkit vaikus" inicijuotame "Solidarumo bėgime". "Solidarumo bėgimo" dalyviai kartu su tūkstančiais Lietuvos mokinių pasisakė prieš patyčias ir paaukojo Zambijos vaikams (kas 7-as vaikas nesulaukia savo 5-ojo gimtadienio dėl skurdo ir prastos mitybos). Visi dalyviai paskatinti padėkomis, organizacijos ,,Gelbėkit vaikus" lipdukais, o prizinių vietų laimėtojai apdovanoti medaliais. "Solidarumo bėgimo" dalyviai organizacijai "Gelbėkit vaikus" paaukojo beveik 100 eurų. Nuoširdžiai dėkojame visiems ​vaikų rėmėjams. Akciją organizavo kūno kultūros mokytoja E.Mickeliūnienė, socialinė pedagogė G.Kiaunienė.