IMG 9758 1 1170x600

Rugsėjo 15 d.  Kaune, Žemės ūkio rūmų kiemelyje Rokiškio ir Pasvalio rajonų Jaunųjų ūkininkų asociacijų nariai suorganizavo savo rankomis išaugintų vaisių, daržovių, prieskoninių augalų, bitučių sunešto medaus ir kitų rudens gėrybių mugę.
Bendradarbiavimui sustiprinti buvo pasirašytos sutartys tarp Žemės ūkio rūmų ir Rokiškio jaunųjų ūkininkų organizacijos bei Pasvalio jaunųjų ūkininkų ratelių organizacijos. Pasivaišinę šventiniu tortu visi šventės dalyviai sugūžėjo į Rūmų kiemelį, kur ūkininkaičių įrengtose palapinėse puikavosi moliūgai, bulvės, morkos, patisonai, agurkai, pomidorai, vaistažolės ir prieskoniniai augalai, medus ir kt. Vaikų atvežtoms daržovėms buvo organizuotas konkursas, kurio vertinimo komisijos pirmininkė buvo dr. Edita Karbauskienė, Lina Pukaitė-Malinauskienė, Vaida Leščauskaitė. Vertinimo komisijos narės ne tik vertino konkursui pateiktas daržoves, bet ir skyrė nominacijas. Nominacijoje „Gamtos stebuklai“  nugalėtojomis tapo mūsų gimnazijos mokinės Miglė Matušauskaitė, Gabrielė Gaspariūnaitė, Deimantė Plesnevičiūtė. „Netradicinės daržovės“  nominacijas kartu su draugais iš Daujėnų pagrindinės mokyklos pelnė mūsų gimnazijos mokinė Laura Lipnickaitė. Nominacijų laimėtojus sveikino Rūmų pirmininkas A.Stančikas ir įteikė apdovanojimus.
Po ekskursijos po Rūmus, vaikai išvyko į edukacinę verslumo programą Perkūno name, Kauno senamiestyje, kur prieš 500 metų pastatytame pirklio name mokėsi pirkti, parduoti, kooperuotis ir bendradarbiauti.
Mūsų gimnazijos mokinius lydėjo biologijos mokytoja Lijana Kvedarienė.