Jau 18 kartą Pumpėnų gimnazija šventė Mokyklos dieną, skirtą Motinos dienai. Balandžio 29 dieną pilnutėlėje  Pumpėnų kultūros namų salėje vyko šventinis koncertas, kuriame dalyvavo visi gimnazijos mokiniai ir ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai. Koncertą vedė trečiokės Rugilė Kiznytė ir Gabija Jareckaitė, septintokė Kotryna Prankaitė, pirmokai gimnazistai Rokas Jonas Pažemeckas ir Lukas Treškevičius. Gimnazijos mokiniai šoko (mokytojos E. Mickeliūnienė, O. Daugene ir J. Marcinkonytė), dainavo (mokytojos R. Andžiuvienė, J. Bagdonienė, J. Kauneckienė, S. Kisielienė, J. Marcinkonytė, J. Stapulionienė), vaidino (mokytojos G. Krušinskienė, J. Zakarevičienė), deklamavo (mokytojos J. Kauneckienė, L. Noreikienė), pristatymą paruošė dziudo būrelio nariai (trenerė D. Arbatavičiūtė). IG, IIG, 8 klasės mamytėms skyrė filmuotus sveikinimus (mokytojos D. Augustinienė, L. Noreikienė, D. Rusakevičienė). Direktoriaus pavaduotoja ugdymui L.Kvedarienė pristatė mokinių pasiekimus 2015-2016 mokslo metais, direktorius A.Matuzevičius  į sceną pakvietė ir pasveikino bei apdovanojo Padėkos raštais  geriausiai besimokančius, atstovavusius mokyklai rajono olimpiadose ir nacionaliniuose konkursuose bei laimėjusius prizines vietas, aktyviausius mokinius ir jų tėvelius.

Mokyklos ir Motinos dienos proga šventės dalyvius pasveikino Pumpėnų bendruomenės pirmininkė Vilma Matuzevičienė ir Pumpėnų parapijos klebonas Domingo Avellaneda. Viso renginio metu ekrane žiūrovai galėjo stebėti gražiausias akimirkas iš gimnazijos gyvenimo (ruošė mokytojai R. Žemaitytė, S. Jurkus ir R. Morkūnas), grožėjosi fotografijos besimokančių mokinių darbais (mokytoja A. Dulkienė). Kultūros namų salę šventiškai papuošė dailės mokytojos D.Augustinienės vadovaujamo būrelio gimnazistai. Visos gimnazijos klasės paruošė stendus su nuotraukomis, kuriose užfiksuotos pačios įspūdingiausios šių mokslo metų akimirkos. Šventinis renginys baigėsi mokytojų kolektyvo atliekamomis dainomis. Scenarijų šventei sukūrė lietuvių kalbos mokytojos L.Noreikienė ir J. Bagdonienė.