ee

Gegužės 9 d. minima Europos diena. Minint šią šventę, visoje Lietuvoje vyko Europos egzaminas. Europos egzamine dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. 2–4 klasių gimnazistai turėjo galimybę pademonstruoti savo žinias apie Europos Sąjungą, jos pagrindines institucijas, vykdomas programas, istoriją, pamatines vertybes ir kt., laikydami mokyklinį Europos egzaminą. Daugiausiai taškų surinko: I vieta – Tautvydas Zamalis, 4G kl. , II vieta – Dovilė Dalmantaitė, 3G kl., III vieta – Aušrinė Maselskytė, 3G kl., IV vieta – Ignas Blažonis, 2G kl., V vieta – Domantas Augustinas, 2G kl.

Antras egzamino etapas vyko tiesiogiai atsakinėjant į klausimus elektroninėje erdvėje. Jame dalyvavo daugiausiai taškų surinkęs Tautvydas Zamalis. Jis kovojo dėl teisės dalyvauti trečiame ture, kuris turėjo vykti Vilniuje. Rezultatus lėmė ne tik žinios, bet ir testo atlikimo laikas. Kad patektų į finalą Tautvydui pritrūko taškų.

8–9 klasių mokiniai savo jėgas išbandė dalyvaudami bandomajame Europos egzamine. I vieta – Jūratė Petriškytė, 8 kl., II vieta – Dominykas Kuliavcevas, 8 kl. ir Deimantė Janulytė, 1g kl., III vieta – Dominyka Mickutė, 8 kl. ir Edgaras Franka, 8kl.

Europos egzamino nugalėtojams įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės.

Ačiū visiems bandomojo ir mokyklinio Europos egzamino dalyviams.

Geografijos mokytoja Danguolė Venckuvienė