Domas

Panevėžio teritorinė ligonių kasa 2016 m. vasario-kovo mėn. organizavo piešinių konkursą "Mano šeimos gydytojas", skirtą Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos Kūrybinių darbelių studijos nariai (mokytoja Gita Krušinskienė). Iš 1419 piešinių buvo atrinkta 12 geriausių darbų. Mūsų mokyklos 1 klasės mokinys Domas Vasiliauskas tapo vienu iš 12-os laureatų ir pelnė nugalėtojo prizą.
Panevėžio TLK veiklos zonos nugalėtojams dvigubą šventę padarė Panevėžio turizmo ir informacijos centras, išleidęs ir renginio dalyviams dovanojęs spalvingų kalendorių su jų piešiniais. AB „Pieno žvaigždės“ gamybos padalinys filialas „Panevėžio pienas“ visus renginio dalyvius vaišino ledais.
Sveikiname Domą!