Vasario pabaigoje gimnazijoje vyko ,,Amatų savaitė", kurios metu 3 klasės mokiniai (mokytoja J.Marcinkonytė) turėjo galimybę ne tik susipažinti su įvairiais amatais, bet ir ,,paragauti amatininkų duonos", išmokti pasigaminti įvairių dirbinių.

Per 4-5 pamokas visą savaitę veikė ,,Amatų dirbtuvėlės". Augustės Kondrotavičiūtės mama mokė iš lininio audinio skiaučių pasigaminti gėles, Viktorijos Cmieliauskaitės mama rodė kaip gaminti sodus iš šiaudų, Gabijos Jareckaitės mama su vaikais kepė obuolių pyragus, o įvairiaspalves verbas iš surinktų pievose gėlių mokiniai gamino su Vakario Matušausko mama. Trečiokai lankėsi Rugilės Kiznytės mamos darbo vietoje ir mokėsi verslo paslapčių. Dėkojame visoms mamytėms už bendradarbiavimą !

Savo pasigamintus darbelius mokiniai eksponavo klasėje, vėliau parsinešė į namus ir pradžiugino visus savo artimuosius ! Tikime, kad smagus amatų savaitės šurmulys paskatino vaikus domėtis įvairiais amatais, o įgytos žinios ir įgūdžiai virs naudinga patirtimi.