image1

Mūsų mokiniai Vasario 16-ąją stengiasi paminėti smagiai, išradingai ir nenuobodžiai. Pumpėnų gimnazijos tarybos pirmininkės, 1G klasės vadovės Laimos Noreikienės iniciatyva, 6–8 kl., 1G–3G klasių mokiniai sukūrė šventinius atvirukus, kuriuos 1G klasės mokiniai lydimi mokytojų Jesenijos Marcinkonytės, Laimos Noreikienės, Jolantos Kauneckienės, socialinės pedagogės Gražinos Kiaunienės, mokytojo padėjėjos Zitos Peleckaitės išnešiojo atvirukus visiems Pumpėnų miestelio gyventojams!

Vasario 15 dieną ikimokyklinukai kartu su auklėtoja Jovita Zakarevičiene, auklėtojos padėjėja Giedre Šakalevičiene kūrė Lietuvos trispalvį medį, spalvino širdeles, simbolizuojančias pagarbą ir meilę Lietuvai, šeimai, vienas kitam. Giedojo Lietuvos himną, atsakinėjo į viktorinos klausimus. Vaikai džiaugėsi rankų darbo trispalvėmis vėliavėlėmis, kurias sukūrė ir šventės proga padovanojo Austėjos ir Danieliaus mama Rita Kleibė, Godos mama Monika Vainickaitė.

Šios iniciatyvos užregistruotos Lietuvos Respublikos prezidentūros puslapyje https://www.lrp.lt