Nors už lango nė truputėlio sniego, „Kūrybinių darbelių“ studijos (mokytoja Gita Krušinskienė) nariai piešė žiemą. „Žiema gimtinėje“ – taip EMSI degalinė pavadino piešinių konkursą, kuriame galėjo dalyvauti priešmokyklinukai ir pradinukai. Gruodžio 14 d. vykusioje konkurso nugalėtojų apdovanojimo šventėje pagrindinį prizą – rogutes – gavo Augustė Krasauskaitė (2 kl.), kitus vertingus prizus – Nojus Jovaiša (2 kl.), Eligija Ruzaitė (2 kl.), Jorūnas Gegieckas (2 kl.), Dalvyda Šležaitė (2 kl.), Justinas Mockus (2 kl.), Domas Vasiliauskas (1 kl.), Manfredas Žaldokas (1 kl.), Ugnė Bartusevičiūtė (1 kl.), Jonas Velykis (1 kl.), Vytenis Jareckas (1 kl.).

Dėkojame mokinių tėveliams tamsų žiemos vakarą atvežusiems konkurso dalyvius į Sereikonių kaimo EMSI degalinę, į nugalėtojų apdovanojimo šventę.