Kasmet trečiąjį lapkričio ketvirtadienį pasaulyje  minima Tarptautinė nerūkymo diena. Projekte ,,Žalingiems įpročiams Ne! Sportui- TAIP!" dalyvaujantys aštuntokai (auklėtoja D.Rusakevičienė) pravedė užsiėmimus apie sveiką gyvenimo būdą pradinukams. Aštuntokai kalbėjo apie rūkymo pasekmes, pūtė balionus, piešė, kartu su vaikais dainavo dainelę apie vitaminus. Visi mokiniai apdovanoti prizais. Taip pat aštuntokai ,,patikrino” plaučių tūrį  3 g klasės mokiniams.

Projekto ,,Žalingiems įpročiams Ne! Sportui- TAIP!" koordinatorės socialinė pedagogė G.Kiaunienė ir kūno kultūros mokytoja E.Mickeliūnienė surengė tradicinį baudų mėtymo turnyrą 5-8 kl., 1g-4g kl.mokiniams. Geriausiai sekėsi ERNESTUI VEDLUGAI  (7 kl.) ir LUKUI  ZUBAVIČIUI (4g kl.). Sveikiname!