06112015     Jau penktą kartą prasideda Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, šiais metais kviečianti padovanoti šalies bibliotekų skaitytojams naujųvaikams ir jaunimui skirtųknygų, „Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Todėl „Knygų Kalėdos“ šiemet kviečia ne tik dovanoti naujų knygų, bet ir surengti knygų skaitymus vienišiems vaikams globos namuose, seneliams. Tegul knyga sujungia visą Lietuvą ir paskatina bendrauti“, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

LRP foto NEW

Mūsų gimnazija akcijoje dalyvauja penkti metai. Galime pasidžiaugti, kad kasmet sulaukiame nemažai dovanojamų knygų. Šiemet planuojame savanoriauti, gruodžio pradžioje aplankysime Lavėnų socialinės globos namus, vesime garsinius skaitymus.

Akciją tęsis iki 2016 m. sausio 6 dienos, taigi kviečiame dovanoti knygas. Gimnazijos bibliotekai labai reikia klasikos kūrinių: V. Mykolaičio Putino ,,Altorių šešėly”, B. Sruogos ,,Dievų miškas” ir naujų jaunimui skirtų knygų - K. Gudonytės ,,Jie grįžta per pilnatį”, K. Olson ,,Stiklo vaikai”, K. Jašinsko ,,Grigiškių katino raštai”, U. Kaunaitės ,,Sudie, rytojau” bei kitų knygų.