Pumpėnų kultūros namų salėje lapkričio 19 d. 6-4G klasių mokiniai ir mokytojai žiūrėjo Pasvalio kultūros centro jaunimo teatro spektaklį “Baidyklė”.
2015 metais  spektaklis „Baidyklė” tapo Lietuvos vaikų ir jaunimo teatro šventės-konkurso „Šimtakojis” laureatu ir surinko daugiausia komisijos taškų. (99 iš 100 galimų).
Tikimės, kad, rodos, bejėgė ir trapi Lena (vaidino mūsų gimnazijos 4g klasės mokinė Martyna Tubytė), išdrįsusi viena stoti prieš išdavystę už tikrąjį teisingumą, ne vienam žiūrovui sužadino nesavanaudiškos drąsos ir taurumo ilgesį...
Nuoširdžiai dėkojame Pasvalio kultūros centro jaunimo teatro jauniesiems aktoriams ir jų vadovei Astai Liukpetrienei už puikią vaidybą ir išradingą scenografiją.

glintwein