2015001

Dėkojame Pasvalio visuomenės sveikatos biurui už suteiktą galimybę pabendrauti su Europos kultūrizmo čempionu, treneriu, knygų autoriumi A. Pauliukevičiumi ir jo žmona, mitybos ir sporto konsultante Ilka Adams.

Savo paskaitą „Sveikas gyvenimo būdas: sveika mityba, fizinis aktyvumas ir motyvacija tuo užsiimti“ 1g–4g klasių mokiniams, mokytojams A. Pauliukevičius pradėjo trumpu pasakojimu apie savo sportavimo pradžią. Svečiai daug kalbėjo apie sveiką mitybą, o sveikesniu keliu patarė pradėti keliauti pamažu. „Tik vieną žingsnį į priekį per dieną. Nustebsite kaip toli būsite po mėnesio ar kelių“ – tokia auksine mintimi vadovaujasi A. Pauliukevičius. „Pagalvokite kiek daug laiko kasdien praleidžiame be reikalo: prie televizoriaus, kompiuterio, plepėdami telefonu. Geriau skirkite laiko savo tobulėjimui“, - patarė lektorius. Jis akcentavo tai, kad itin svarbu išsikelti tikslus ir jų kryptingai siekti. ,,Visada reikšmingas yra žmogaus sąmoningumas, mąstymas. Reikia keistis dėl savęs, dėl savo vidinio aš, o ne dėl kitų! Kai išsikeliate tikslą, jam skirkite dalelę laiko kiekvieną dieną“. I. Adams pridūrė kad mes visi turime valios, tiesiog reikia gebėti ja naudotis ir stengtis valdyti aplinkybes (jei neturite valios atsispirti sausainiams, tiesiog jų nepirkite ir nepasidėkite spintelėje).

2015003

,,Laiko vertė matuojama ne tik tuo, ką pasiekei, išmokai, patyrei, ko pasisėmei, bet ir ką atidavei kitiems“, - taip rašo A. Pauliukevičius vienoje iš savo knygų „Pasiek savo tikslą“.