Spalio 23 dieną gimnazijoje svečiavosi Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos dešimtokai (auklėtoja R. Jakubonienė). Tęsdami pernai pradėtą draugystę, juos pakvietė 2 g klasės mokiniai su auklėtoja D. Augustiniene ir socialine pedagoge G. Kiauniene. Pasitikę svečius, gimnazijos antrokai pravedė jiems nedidelę pažintinę ekskursiją po mokyklą. Muziejaus ekponatus bei mokyklos istoriją įdomiai pristatė Kraštotyros būrelio vadovė V. Jareckienė. Bibliotekininkė V. Čeponienė supažindino su skaityklos ir bibliotekos veikla, šiuo metu eksponuojama piešinių paroda. Svečiai apžiūrėjo informatikos, menų, kitus kabinetus, tačiau didžiausią įspūdį jiems paliko mūsų treniruoklių salė. Padedant kūno kultūros mokytojai E. Mickeliūnienei, dešimtokai surengė draugiškas krepšinio varžybas. Emocingas ir smagus žaidimas baigėsi lygiosiomis, draugystės vardan, buvo sutarta apsieiti be pratęsimo. Viešnagė tęsėsi prie vaišių stalo, technologijų kabinete. Mokiniai bendravo, entuziastingai įsitraukė į socialinės pedagogės organizuotus žaidimus. Pasikeitę suvenyrais, pasidarę bendrą nuotrauką, dešimtokai sutarė dar susitikti.