Dziudo būrelis gyvuoja nemažai metų. Ne kartą dziudo būrelio nariai tapo respublikinių ir tarptautinių varžybų prizininkais. Šiais mokslo metais du būrelio nariai dalyvavo Lietuvos jaunučių dziudo žaidynių zoninėse varžybose ir pateko į finalines žaidynių varžybas, kuriose Arnoldas Mažeika (7 klasė) svorio kategorijoje iki 38 kg iškovojo labai aukštą 5 vietą tarp 16 sportininkų, Dominyka Mickutė (7 klasė) nusileido labai stiprioms priešininkėms ir užėmė 9 vietą. Taip pat Arnoldas Mažeika iškovojo 2 vietą atvirose Pakruojo pirmenybėse. Tarptautiniame dziudo turnyre Šakiuose Dominyka Mickutė svorio kategorijoje iki 57 kg iškovojo 5 vietą. Atvirose Panevėžio miesto pirmenybėse Arnoldas Mažeika svorio kategorijoje iki 42 kg iškovojo 1 vietą, o Ernestas Čepas (7 klasė) – 3 vietą.