koliaz m

Pumpėnų gimnazijos mokiniai turi gražią tradiciją Vasario 16-ąją švęsti įdomiai, išradingai, linksmai (Prisiminkit pernai tautine tema išpuoštus kabinetus, sveikinimus visiems Pumpėnų miestelio gyventojams, nuotrauką „Meilė Lietuvai“). O šiais metais vasario 13 dieną gimnazijos bendruomenė įsitraukė į akciją „Lietuvai ir man“ ir pynė trispalves apyrankes, simbolizuojančias tautos vienybę, vieną – sau, o kitą – Lietuvai dovanų.

Vasario 18 dieną grupelė gimnazijos bendruomenės narių sukurtas apyrankes nuvežė į Vilnių, į Nacionalinę dailės galeriją, kurioje užrišome ant specialiai šiai akcijai sukurtos Gediminaičių stulpų konstrukcijos. Džiaugiamės, kad buvome viena iš keturių pirmųjų Lietuvos mokyklų, papuošusių Gediminaičių stulpus apyrankėmis.

Kelionę praturtino ekskursija į Gedimino pilį ir Valdovų rūmus, į kuriuos įėjimo bilietu tapo trispalvės draugystės apyrankės ant mūsų rankų.

Istorijos labirintais mus lydėjusios gidės Elenos nuostabaus pasakojimo dėka mes sužinojome labai daug įdomių istorijos faktų apie didingą Lietuvos praeitį.

Akcijos „Lietuvai ir man“ iniciatorės gimnazijoje: dailės mokytoja Diana Augustinienė ir lietuvių kalbos mokytoja Laima Noreikienė