sauge1

Lietuvoje naudojamės bene greičiausiu internetu visoje Europoje, todėl turime būti tikri, kad mokame saugiai pasinaudoti visomis jo galimybėmis. Vasario 9-13 d. gimnazijoje vyko įvairūs užsiėmimai skirti ,,Saugaus interneto savaitei“, kuriuose organizavo informatikos mokytoja Rima Žemaitytė. Mokytojai padėjo aštuntokai, dalyvaujantys konkurse ,,Laisva klasė nuo (be) svaigalų“(auklėtoja L.Noreikienė) ir socialinė pedagogė G.Kiaunienė. Mokyklos bendruomenės nariams buvo paruoštas informacinis stendas, 6-os klasės mokiniai dalyvavo plakato kūrimo konkurse. Informatikos mokytoja R,Žemaitytė pravedė integruotas pamokas ,,Saugumas internetinėje erdvėje“ (5 kl.), ,,Saugumo internetinėje erdvėje pradmenys“ (4 klasė), ,,Internetinė erdvė. Pavojai. Privalumai“ (8 klasė). Jų metu mokiniai atliko žinių patikrinimo testukus, žiūrėjo filmus apie pavojus virtualioje erdvėje, diskutavo apie socialinių tinklų privalumus ir trūkumus ir t.t.

Nuotrauka0243

Nuotrauka0246

Mokytoja A.Stipinienė per ekonomikos pamoką su 1g klasės mokiniais žiūrėjo filmą ,,Saugūs negrynieji pinigai“. Konkurse ,,Laisva klasė nuo (be) svaigalų“ dalyvaujantys aštuntokai 5-8 kl. seniūnams įteikė ,,Garbingo elgesio internete kodeksus“, kuriuos rekomendavo pasikalbinti klasėse.

Garbingo elgesio internete kodeksas>>>