Tikybos ir etikos mokytoja Gražina Janulevičienė kiekvienais metais organizuoja išvyką į Panevėžio A. Bandzos kūdikių namus. Ši išvyka visada sulaukia didelio mokinių susidomėjimo, o į mokyklinį autobusiuką visi norintys tiesiog netelpa. Sausio pabaigoje 6–11 klasių mergaitės mažuosius kūdikių namų gyventojus pradžiugino drabužėliais, žaislais, saldainiais ir kitomis dovanėlėmis.

Mokinių įspūdžiai : „Juk ne kiekvieną dieną turi tokią progą pabendrauti su tiek daug vaikų ir suteikti jiems džiaugsmo“, „ Vaikai mums pasakojo, dainavo, žaidė kartu, o mes stebėjomės, kokie jie savarankiški ir draugiški“, „Smagu, kai įeini pro duris ir iš karto tave apkabina visiškai nepažįstamas žmogutis ir su tokia begaline šiluma...“, ,,Neįmanoma visko papasakoti, reikia pamatyti, kokie jie gali būti ten laimingi, pažadėjome atvažiuoti pavasarį, būtent taip ir padarysime!“

imagdfdfe1

imfdfage2