Gimnazijos mokytojai stengiasi, kad ugdomoji veikla būtų patraukli ir įvairi, todėl kelis kartus per metus organizuojamos netradicinio ugdymo dienos. Sausio pabaigoje jau antrą kartą vyko Olimpiadų diena. Beveik visų dalykų mokytojai parengė užduotis 5-12 klasių mokiniams. Pamokos nevyko, o mokiniai, anksčiau pasirinkę labiausiai patinkančius dalykus, suko galvą atlikdami mokytojų parengtas užduotis. Populiariausi šiais metais mokinių pasirinkti dalykai buvo biologija, dailė, anglų kalba ir geografija.

O pradinukai tą pačią dieną dalyvavo į Smalsiukų olimpiadoje. 1-4 klasių mokiniai sprendė pasaulio pažinimo, matematikos, lietuvių kalbos ir kitas užduotis. Visos klasės rungėsi dėl smalsiausios klasės titulo. Renginio pabaigoje 3 klasė buvo nominuota Smalsiausių pradinukų klase ! Visi olimpiadoje  dalyvavę mokiniai  apdovanoti padėkos raštais ir saldumynais.