bus transportation icon 512

Mokyklinių autobusų  tvarkaraščiai:

book open flatRekomenduojamų perskaityti knygų sąrašas:

   Prasidėjus naujiems mokslo metams tradiciškai mūsų pirmokėlius aplanko Pasvalio policijos komisariato pareigūnai (V.Doda, A.Beltienė).  Pareigūnų  vizito tikslas – supažindinti  mokinius su atsargumo priemonėmis, kurių privalu laikytis eismo dalyviams ir padovanoti atšvaitų, padėsiančių būti matomiems kelyje tamsiu paros metu. Svečiai  paaiškino vaikams, kaip taisyklingai segėti atšvaitą ir kodėl tai reikalinga.
 
14384084 1406280399387802 1150541374 n
 
14384197 1406280412721134 1505731960 n
    „Lietuvos ryto” televizijos informacinių laidų vedėja Daiva Žeimytė kartu su švietimo ir mokslo ministre Audrone Pitrėniene rugsėjo 9–ąją visose Lietuvos mokyklose paskelbė dieną „Mes prieš patyčias“ ir ragino visus nepraleisti specialiai šiai akcijai skirtos įkvepiančios N. Vujičičiaus kalbos, kurios tiesioginę transliaciją buvo galima stebėti internetu.
Mūsų gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja L.Noreikienė kartu su 1G ir 2G klasių mokiniais žiūrėjo  N.Vujičičiaus  pranešimą ,,Patyčios turi baigtis", diskutavo apie patyčių problemas mokyklose, jų atsiradimo priežastis, kaip spręsti kylančias problemas, kur ieškoti pagalbos.

Gimnazistus šventės proga nuoširdžiai sveikino Pumpėnų seniūnijos seniūnės pavaduotoja Asta Punienė, gimnazijos vadovai, Pasvalio rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Kazys Polekas. Renginį vedė muzikos mokytoja Rasa Andžiuvienė.

abiturientę  Martyną  Tubytę,   gavusią   informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino 100 balų įvertimą.

flowers 871620

 

Pradinių klasių mokinių jaunųjų literatų konkursas "Kai plunksna prabyla“

Augustė Krasauskaitė

1 kl.

III-oji vieta skaitovų grupėje

Kalbų kengūra 2015 (lietuvių kalba)

Gabija Jareckaitė

2 kl.

Auksinis diplomas

Laurynas Vorobjovas

2 kl.

Sidabrinis diplomas

Rugilė Kiznytė

2 kl.

Oranžinis diplomas

Vakaris Matušauskas

2 kl.

Auksinis diplomas

Neda Strelčiūnaitė

3 kl.

Auksinis diplomas

Dagnė Augustinaitė

3 kl.

Sidabrinis diplomas

Laura Morkūnaitė

3 kl.

Auksinis diplomas

Jolita Kanclerytė

4 kl.

Auksinis diplomas

Kalbų kengūra 2015 (anglų kalba)

Kotryna Prankaitė

6 kl.

Auksinis diplomas

Simas Kačerauskas

5 kl.

Sidabrinis diplomas

Nora Jasiukėnaitė

7 kl.

Auksinis diplomas

Timas Jackus

3g kl.

Oranžinis diplomas

Gamtos kengūra 2015

Jolita Kanclerytė

4 kl.

Sidabrinis diplomas

Pijus Jovaiša  

4 kl.

Auksinis diplomas

Gabija Jareckaitė

2 kl.

Sidabrinis diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2015“ (anglų kalba)

(pavasario sesija)

Tadas Vainickas

5 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Arnas Vytautas Skaparas

8 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2015“ (lietuvių kalba)

(pavasario sesija)

Arnas Vytautas Skaparas

8 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2015“ (matematika)

(pavasario sesija)

Nora Jasiukėnaitė

7 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2015“ (informacinės technologijos)

(pavasario sesija)

Nora Jasiukėnaitė

7 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Timas Jackus

2g kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2015“ (anglų kalba)

(rudens sesija)

Pijus Jovaiša

5 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Simona Mulevičiūtė

5 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Simas Kačerauskas

6 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Florentinas Vainickas

7 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Kotryna Prankaitė

7 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2015“ (lietuvių kalba)

(rudens sesija)

Laurynas Vorobjovas

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Vakaris Matušauskas

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Gabija Jareckaitė

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Rugilė Stankūnaitė

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Emanuele Marchi

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Rugilė Kiznytė

3 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Nedas Zdanevičius

3 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Miglė Matušauskaitė

6 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Kotryna Prankaitė

7 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2015“ (matematika)

(rudens sesija)

Rugilė Kiznytė

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Vakaris Matušauskas

3 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Emanuele Marchi

3 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Laurynas Vorobjovas

3 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Gabija Jareckaitė

3 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Miglė Matušauskaitė

6 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2015“ (informacinės technologijos)

(rudens sesija)

Rugilė Kiznytė

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Vakaris Matušauskas

3 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Emanuele Marchi

3 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Laurynas Vorobjovas

3 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Gabija Jareckaitė

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Pijus Jovaiša

5 kl.

I-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Simona Mulevičiūtė

5 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Simas Kačerauskas

6 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Nora Jasiukėnaitė

8 kl.

I-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Timas Jackus

3g kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Martyna Tubytė

4g kl.

I-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Edukacinis konkursas „Olympis 2015“ (biologija)

(rudens sesija)

Rugilė Kiznytė

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Vakaris Matušauskas

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Emanuele Marchi

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Laurynas Vorobjovas

3 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Gabija Jareckaitė

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Pijus Jovaiša

5 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2015“ (geografija)

(rudens sesija)

Kotryna Prankaitė

7 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Tautvydas Zamalis

4g kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Rajoninė jaunųjų oratorių konferencija „I am proud of being born in Lithuania“

Tadas Vainickas

5 kl.

geriausias kalbėtojas 5-6 klasių tarpe

44-ojo tarptautinio epistolinio rašinio konkurso rajoninis etapas

Kotryna Prankaitė

6 kl.

prizinė vieta

Rajoninis meninio skaitymo rusų kalba konkursas

Kotryna Prankaitė

6 kl.

nugalėtoja

Lukrecija Plesnevičiūtė

2g kl.

nugalėtoja

Rajoninis meninio skaitymo konkursas

Silvija Krasauskaitė

6 kl.

5-8 klasių mokinių grupėje  III-oji vieta

Rajoninis Jaunųjų kompiuterininkų konkursas

Florentinas Vainickas

6 kl.

II-oji vieta

Timas Jackus

2g kl.

I-oji vieta

5-10 klasių nacionalinis moksleivių konkursas „Švari kalba – švari galva“

Nora Jasiukėnaitė

7 kl.

pateko tarp 20 geriausiai užduotis atlikusių Lietuvos septintokų

Ona Kuprytė

7 kl.

pateko tarp 20 geriausiai užduotis atlikusių Lietuvos septintokų

Rajoninis  6-8 klasių mokinių anglų kalbos konkursas

Nora Jasiukėnaitė

7 kl.

III-oji vieta

Lietuvos mokinių 64-osios matematikos olimpiados rajono etapas

Timas Jackus

2g kl.

II-oji vieta,

dalyvavo gimnazijų I-IV bei vidurinių mokyklų 9-12 klasių mokinių jaunųjų matematikų varžybose Šiaulių universitete

Rajoninis teisinių žinių konkursas „TEMIDĖ“

Paulius Morkevičius

Elvyra Vitkutė

Giedrė Bartusevičiūtė

Karolis Krušinskas

Titas Jackus

4g klasės komanda

I-oji vieta,

dalyvavo II-ame konkurso etape

Konkursas „Euroscola“

Laura Baronaitė

Elvyra Vitkutė

Giedrė Bartusevičiūtė

Karolis Krušinskas

Titas Jackus

4g kl.

komanda

dalyvavo konkurso finale  Vilniuje

Respublikinis informacinių technologijų konkursas „Bebras"

Martyna Tubytė

4g kl.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – III-oji vieta

Timas Jackus

3g kl.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – II-oji vieta

Pijus Jovaiša

5 kl.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – II-oji vieta

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapas

Deimantė Janulytė

8 kl.

I-oji vieta 7-8 klasių grupėje

Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etapas

Diana Trivokaitė

4g kl.

II-oji vieta

Kroso varžybos Policijos taurei laimėti

Eivydas Vitkus

4g kl.

I-oji vieta

Aivaras Mieliauskas

4g kl.

II-oji vieta

Arminas Banelis

2g kl.

III-oji vieta

Jaunuolių nuo 16 metų šaudymo iš pneumatinio ginklo varžybos Policijos taurei laimėti

Karolis Krušinskas

Eivydas Vitkus

Fausta Vaičekonytė

Modestas Tinteris

3g-4g kl. komanda

I-oji vieta

I-oji vieta asmeninėje įskaitoje

II-oji vieta asmeninėje įskaitoje

Rajoninės smiginio varžybos

Aldas Čepas

Eivydas Vitkus

Laura Baronaitė

Giedrė Bartusevičiūtė

3g-4g kl. komanda

II-oji vieta

Pasvalio krašto jaunųjų matematikų XIII-asis uždavinių sprendimo konkursas

Arnas Vytautas Skaparas

8 kl.

I-oji vieta savo amžiaus grupėje

Dailyraščio  rusų kalba rajoninis konkursas

Nora Jasiukėnaitė

8 kl.

I-oji vieta savo amžiaus grupėje

Kotryna Prankaitė

7 kl.

II-oji vieta savo amžiaus grupėje

Giedrius Dalmantas

1g kl.

III-oji vieta savo amžiaus grupėje

27-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II (rajono) etapas

Martyna Tubytė

4g kl.

II-oji vieta, pateko į respublikinio etapo atrankinę dalį

Timas Jackus

3g

III-oji vieta

8 klasių mokinių rusų (II užsienio) kalbos olimpiados rajono etapas

Giedrius Dalmantas

8 kl.

III-oji vieta

Konkursas „Laisva klasė nuo (be) svaigalų“

8 klasė

 

klasė nugalėtoja

Dailyraščio konkursas „Saulutė sveikina Šv. Velykų rytą"

Skirmantas Pečiukas

2 kl.

Rinkūnų skyrius

II-oji vieta

 

 

 

 

       Birželio 1-13 dienomis Pumpėnų gimnazijoje šurmuliavo dieninė vaikų stovykla "Aš ir tu – MES KARTU!". Stovyklautojai šoko, dainavo, piešė, sportavo, kūrė įvairius darbelius, dalyvavo robotikos užsiėmimuose, mokėsi atpažinti vaistinius augalus, mokėsi būti gerais draugais. Stovyklai vadovavo socialinė pedagogė G.Kiaunienė, stovykloje dirbo logopedė J.Kondratavičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė J.Kauneckienė, pradinio ugdymo mokytojos V.Grubienė, S.Kisielienė, G.Krušinskienė, J.Marcinkonytė, dailės mokytoja D.Augustinienė, neformaliojo ugdymo mokytoja V.Jareckienė.

 


     Birželio 2 dieną gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo sporto dienos renginiuose, kuriuos organizavo kūno kultūros mokytojai E.Mickeliūnienė ir S.Jurkus. 6-8, 1G-3G klasių mokinių komandos parodė savo prisistatymus, rungėsi linksmosiose rungtyse, futbolo varžybose. Visi dalyviai buvo paskatinti padėkos raštais, nugalėtojai apdovanoti medaliais.