bus transportation icon 512

Mokyklinių autobusų  tvarkaraščiai:

book open flatRekomenduojamų perskaityti knygų sąrašas:

image1 

 

LIETUVOS ŠIMTMEČIO PUSLAPIAI“

Lapkričio 8 d. bibliotekoje vyko naktiniai skaitymai, kuriuose dalyvavo penktokės: Saulė, Augustė, Šarūnė, Eligija, Dalvyda-Marija, Austėja ir trečiokės: Vesta ir Fausta.

Pirmiausia aplankėme gimnazijos muziejų, peržiūrėjome skaidres apie mokyklos istoriją, mergaitės atsakė į viktorinos klausimus. Vėliau apžvelgėme artimiausius renginius, kurie vyks gimnazijos bibliotekoje: „Šiaurės šalių literatūros savaitė“, „Metų knygos rinkimai 2018“, „Knygų Kalėdos 2018“.

Vakare laukė susitikimas su kunigu Domingo Pumpėnų bažnyčioje. Kunigas papasakojo apie turimus unikalius paveikslus, leido įlįsti į paslaptingą nišą už altoriaus, užlipome į antrą aukštą, apžiūrėjome muziejines vertybes. Vėliau patraukėme į miestelio kapines ir, pagal naktinių skaitymų tradiciją, skaitėme siaubo pasakas. Tik, kad naktinėtojos visai nieko nebijojo.

Grįžusios mergaitės žaidė įvairius mėgstamus žaidimus, kartojosi Lietuvos miestų, ežerų, upių pavadinimus ir žinoma vaišinosi suneštinėmis vaišėmis.

Dėkoju naktinėtojų tėveliams, kad pasitikėjo ir leido mergaitėms linksmai leisti laiką, kunigui Domingo, kad aprodė bažnyčią ir penktos klasės auklėtojai už organizacinę pagalbą.

Bibliotekinkė