Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra (JTBA), Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ jaunimo srities nacionalinė agentūra Lietuvoje, kartu su partnerėmis iš dar 19 ES šalių įgyvendina projektą „Europe goes local“, skirtą darbo su jaunimu kokybės gerinimui vietos lygmeniu.

Projekto „Europe goes local“ mokymai vyko Pasvalio Mariaus Katiliškio bibliotekoje balandžio 18-20 d. Juose dalyvavo pumpėniečiai gimnazistai: 1g klasės mokiniai Kamilė Krisiūnaitė, Ligita Zalupaitė, Dovydas Dobrodiejus, Mangirdas Nagreckis ir 2g klasės mokinė Viktorija Aglinskaitė.

Lektoriai kalbėjo apie jaunimo asmeninių ir bendruomenės poreikių atpažinimą. Išbandėme darbą komandose, tarėmės dėl praktinių veiksmų, generavome idėjas, kūrėme prototipus ir juos pristatėme, aptarėme ateities mokymosi poreikius, sudarinėjome veiksmų planus.