Visada smagu, kai į mokyklą sugrįžta ją baigę mokiniai ir papasakoja apie savo profesiją, darbus, pasiekimus, pasidalina sukaupta patirtimi.

Vasario 10 dieną mūsų gimnaziją aplankė Pumpėnų vidurinės mokyklos 36-osios laidos abiturientė, kultūros istorikė, humanitarinių mokslų daktarė, profesorė Rasa Šileikaitė-Čepaitienė. Knygos „Vietos dvasios beieškant“ sudarytoja papasakojo knygos atsiradimo istoriją, pristatė lietuvius ir užsieniečius straipsnių autorius, kurie dalyvavo šiame tarptautiniame projekte, pateikė daug pavyzdžių, nuotraukų.

Taip pat viešnia kalbėjo apie parašytą, bet dar neišleistą knygą, o tiksliau mokymo priemonę „Pasaulis prasideda čia“, skirtą mokytojams, tėveliams, muziejų edukatoriams vaikus ir jaunimą supažindinti su paveldu.

Rasa Šileikaitė-Čepaitienė gimnaziją aplankė antrą kartą – 2011 metais vyresnių klasių mokiniai buvo supažindinti su paveldosaugos sritimi. Praėjusių metų spalio mėnesį ji pumpėniečiams skaitė pranešimą „Tarpukario atminties ženklai Lietuvos miestų ir miestelių viešosiose erdvėse“ miestelio kultūros namuose.

Knygą „Vietos dvasios beieškant“ rasite gimnazijos bibliotekoje. Kviečiame apsilankyti.