Bibliotekos skaitykloje buvo surengta paroda „Suvenyrai iš kelionių“. Mūsų gimnazijos mokytojai ir mokiniai nemažai keliauja. Kai kurie keliautojai mėgsta kolekcionuoti įvairius kelionių suvenyrus. Visi parodos dalyviai intensyviai keliauja po Europą, bet 2G klasės mokinys Lukas Treškevičius buvo nuskridęs toliausiai – aplankė net du žemynus už Atlanto: Šiaurės Ameriką ir Pietų Ameriką.

Džiaugiamės, kad apie savo keliones papasakojo ir suvenyrais leido pasidžiaugti Jovita Zakarevičienė, Angelė Dubininienė, 4G klasės mokinys Dominykas Pranskūnas, Laimos ir Gintaro Noreikų šeima, Jelena Baltaduonienė, Rūta Martinkėnienė, Vilija Grubienė, Jolanta Kauneckienė, Sigitas Jurkus, Virginija Čeponienė ir Zina Masilionytė.