Ateitiesbibliotekininkas Dalmantait

2016 m. paskelbti Lietuvos bibliotekų metais. Šia proga Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kovo mėnesį organizavo vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkursą „Knygų namų šviesa“. Konkurso tikslas – įtraukti mokinius į kūrybinę veiklą, skatinant dailės kalba išreikšti savo santykį su knyga, biblioteka, bibliotekininkais.

Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos jaunosios dailininkės: vienuoliktokė Dovilė Dalmantaitė (nuotraukoje Dovilės piešinys „Ateities bibliotekininkas“), ketvirtokės Dagnė Augustinaitė, Laura Morkūnaitė, Neda Strelčiūnaitė, Dovilė, Vorobjovaitė ir Matas Norvilas.

Komisijos atrinkti darbai bus eksponuojami įvairiose Lietuvos bibliotekose (Vilniuje, Palangoje, Klaipėdoje, Plungėje, Telšiuose).