Bibliotekų metai įsibėgėja. Mūsų gimnazijos biblioteka renginiais, naujomis paslaugomis stengiasi populiarinti savo veiklą, būti naudinga visai gimnazijos bendruomenei, parodyti bibliotekos privalumus.

Gimnazijos mokiniams pageidaujant, biblioteka sukūrė naują paslaugą – pradėjo organizuoti keliones. Vasario 23 d. vykome į Šiaulių „Saulės“ koncertų salę, kurioje muzikinę programą „Dainuosma mudu abudu“ atliko Naisių vasaros teatro aktoriai. Profesionaliai atliktos įvairių žanrų dainos sužavėjo ir mokinius, ir vyresnius pumpėniečius. Į Šiaulius keliavo, kartu su aktoriais dainavo: ketvirtokės Neda Strelčiūnaitė, Austėja Zubavičiūtė; penktokės Ugnė Ramanauskaitė, Simona Mulevičiūtė, Miglė Kubiliūtė, aštuntokės Kamilė Janovičiūtė, Ingrida Navardauskaitė, taip pat gimnazijos ir miestelio bendruomenių nariai.

Renginys buvo nemokamas, jį finansavo Naisių vasaros teatro mecenatas Ramūnas Karbauskis.

dsin