• Gimnazija1
  • Gimnazija2
  • Gimnazija3

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ antrą kartą dovanoja mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniams naujausių lietuvių autorių knygų.

15590024 637250553113263 855305184489516288 n 1

Fondo dovana

Šio fondo misija – aprūpinti Lietuvos bibliotekas, mokyklas, darželius geriausiomis lietuvių autorių knygomis vaikams. Fondas „Švieskime vaikus“ ragina tėvus savo vaikams skaityti lietuvių autorių knygas.

Dovanų gavome net 26 knygas. Tai: G. Adomaitytės „Žaliojo namo paslaptis“ ir „Vėjų miesto pasakos“, N. Dangvydės „Vaikas su žvaigžde kaktoje“, A. Jurašiaus „Akmenukų pasakos“ (dalyvauja konkurse Metų knygos rinkimai 2016 m. geriausių vaikams skirtų knygų nominacijoje), I. Kapt „Kas nutiko susitikus“, D. Lekevičienės „Pasaka apie girnų meškiuką“, A. Liobytės „Lėlė Aili“, P. Mašioto „Juozukas ir Jockus“, V. Malčiaus „Do Do ūsai“, I. Zarembaitės „Emilio laiškai“, A. Žukausko „Varlė skalbėja“ ir žemaičių tarme surinkti tekstai knygoje „Cirulielis“.

Kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir skaityti.